Nejvýhodnější řešení, které vyhovuje vašemu rozpočtu!

nejvýhodnější řešení sourcetopay - jak to funguje?

 • jednoduše vyberte podle funkčního bloku, kterou licenci dnes potřebujete.
 • ve výše uvedeném příkladu jsou vybrány PurchasetoPay a SourcetoContract.
  můžete kdykoli v budoucnu rozšířit, pokud budete potřebovat více funkčních bloků.
 • každý funkční blok si můžete vyzkoušet a otestovat zdarma po dobu 6 týdnů. Takže budete přesně vědět, co dostanete, než si něco koupíte 
  Stačí si objednat zkušební prostředí zdarma prostřednictvím "FREE TRIAL - START SAVING TADY!"
 • Po bezplatné zkušební verzi se můžete rozhodnout pro každý funkční blok zvlášť.
  kterou licenci potřebujete: "EVANGELIST", "TEAM", "SITE" nebo "ENTERPRISE".
 • u nás je vždy zahrnut standardní hosting, úložiště a hotline podpora pro výkonné uživatele s námi jsou vždy zahrnuty upgrady a nové verze

 

Jednoduchost vítězí - pouze 4 typy licencí + bezplatná zkušební verze, které pokrývají všechny případy použití

 

0) zkušební verze zdarma - až pro 3 uživatele

We are happy to create rapidly your free 6 week trial life environment for up to 3 users:

 • na této platformě můžete začít provádět skutečné úspory (např. RFP/Aukce).
  (Nejedná se o pouhé pískoviště jako u konkurence).
 • nahrajeme vaši strukturu kategorií, zaregistrujeme vaše uživatele a nahrajeme vaše dodavatele
 • obdržíte své uživatelské rozhraní a jedinečnou adresu URL
 • obdržíte bezplatné školení a praktickou podporu RFP/Aukce
 • a mnoho dalších věcí v závislosti na vašich potřebách

1) licence pro evangelisty - jeden uživatel evangelista

Chcete ve své organizaci zavést nový proces. Jste evangelista. Prozatím nemáte k dispozici reálný rozpočet, ale jste přesvědčeni, že digitalizace tohoto procesu přivede vaši společnost dopředu. V tomto případě potřebujete licenci evangelisty. Za velmi malý měsíční poplatek můžete prokázat úspěch a to, že obchodní důvody jsou opodstatněné.

 • licence evangelist zahrnuje jednoho uživatele na straně nákupu s neomezeným počtem transakcí (např. v závislosti na funkčním bloku objednávek, smluv, faktur, RFx atd.)

 • licence evangelist navíc zahrnuje přístup k administraci, který vám umožní vytvářet šablony, ovládací panely, katalogy atd. - takže můžete přesvědčivě doložit, že tento systém je pro vaši organizaci vhodný, a získat rozpočet pro více uživatelů.

Získejte nabídku na licenci evangelist s funkčními bloky, které potřebujete, ještě dnes pomocí našeho menu - "ZÍSKAT NABÍDKU".

 

2) týmová licence - až 8 pojmenovaných uživatelů

sílu pro váš tým. Elektronické RFQ ušetří až 70 % času a úsilí ve srovnání se získáváním nabídek e-mailem. Za malý měsíční poplatek dostupný i pro všechny malé a střední podniky můžete svému (strategickému) sourcingovému týmu až o 8 členech poskytnout neomezené používání RFQ, aukcí, správy smluv a autorizace smluv. Stejně tak nabízíme týmovou licenci Purchase2Pay, SRM, Strategy, Supply Chain a Innovation.  Týmová licence je pro vás ideální:

 • pokud zatím nemáte žádnou smlouvu se zdrojem, nákup nebo nástroj SRM.
 • pokud máte jen omezený počet strategických nákupčích, kteří takový nástroj skutečně potřebují.
 • pokud vaše společnost již zakoupila nástroj, který však není používán nebo není uživatelsky přívětivý. S týmovou licencí můžete svůj tým konečně vybavit něčím, co skvěle funguje, a získat tak práci, aniž byste museli utratit nějakou významnou částku peněz

Získejte nabídku na týmovou licenci s funkčními bloky, které potřebujete, ještě dnes pomocí našeho menu - "ZÍSKAT NABÍDKU".

 

3) licence na umístění - až 25 pojmenovaných uživatelů

digitalizací nákupu se vaše místo stane lídrem. Výrazně zlepšete úroveň služeb pro žadatele tím, že nabídnete řešení P2P podobné amazonskému. Osvoboďte svůj tým účetních od honby za schvalováním zavedením automatického párování a zpracování faktur. Udělejte dojem na své vedení schvalováním na základě chytrých telefonů a digitálním podepisováním smluv s velmi rychlým časem vyřízení. Získejte nabídku na týmovou licenci s funkčními bloky, které potřebujete, ještě dnes pomocí našeho menu - "ZÍSKAT NABÍDKU".

4) podniková licence - neomezený počet pojmenovaných uživatelů

Globálně harmonizované digitální procesy pro váš podnik. Globální propojení vaší nákupní síly ve všech pobočkách, zemích a kontinentech. S naší podnikovou licencí vám poskytujeme neomezený počet uživatelů. Poskytujeme výjimečný poměr ceny a výkonu: za pouhých 5.997,- €* vám poskytujeme globální systém SRM a Source-to-Pay s neomezeným počtem uživatelů.

* měsíční poplatek za funkční bloky SRM, Source-to-Contract a Purchase-to-Pay pro neomezený počet jmenovaných uživatelů s ročním vyúčtováním předem + místní DPH.

Získejte nabídku na týmovou licenci s funkčními bloky, které potřebujete, ještě dnes pomocí našeho menu - "ZÍSKAT NABÍDKU".